95-8 Kombinezon z zakładanym dekoltem - CZERWONY

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,80 zł.

Nowy produkt

175,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie
 
Więcej informacji

Kombinezon z zakładanym dekoltem - hurtownia online

Kombinezon z kopertowym dekoltem w kolorze czerwonym, wykonany z wysokiej jakości materiału. Model delikatnie odkrywa ramiona i pięknie eksponuje kobiecy biust i sylwetkę. Nogawki kombinezonu są długie, delikatnie ściągnięte na końcach. Kombinezon z zakładanym dekoltem w ofercie hurtowej świetnie sprawdzi się zarówno na wieczorowe wyjścia jak i spontaniczne wypady z przyjaciółkami. Prezentowany model dostępny jest również w kolorze turkusowym, łososiowym, niebieskim, grafitowym, czarnym, chabrowym i granatowym. Kombinezony zostały wyprodukowane w Polsce.

LIMITED EDITION

Kombinezon z kopertowym dekoltem - czerwony
Wymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 2 cm)
Modelka na zdjęciu ma 170cm wzrostu i ma ubrany rozm. S.
Wymiary:XSSMLXLXXL
Od pachy do pachy (A)424446475054
Talia (B)343536394245
Biodra (C)475052535559
Dł. od pachy (D)133133134134135136
Dł. od ramienia (E)150150152153153156
Udo (F)242425262830
Dł. nogawki (G)787878787879
 
Opis
Składpoliester, wiskoza
KolorCzerwony
 
Przemyślane zakupy

Szanowni klienci,

Zgodnie z prawem każdy Konsument ma prawo do odstąpienia umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od otrzymania paczki. Towar odesłany na zwrot powinien być w stanie niezmienionym (poza zmianami, które były konieczne w graniach zwykłego zarządu) – dotyczy to również opakowania towaru. Wraz z odsyłanym produktem lub produktami Klient jest zobowiązany zwrócić wszelkie produkty, które otrzymał gratisowo.

Szanowni Państwo - nasz sklep internetowy w żadnym przypadku nie nosi charakteru wypożyczalni - dlatego prosimy o rozważne zakupy.

Dla zarejestrowanych klientów istnieje możliwość dokonania zwrotu/reklamacji poprzez panel klienta - zakładka "zwroty"

"W przypadku gdy konsument zwraca towar nadmiernie zużyty, uszkodzony lub zniszczony, a stan opakowania przesyłki w chwili doręczenia nie budził zastrzeżeń Unicato ma prawo obciążyć Klienta kwotą odszkodowania z tego tytułu."

20 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

QR code

Porównaj 0